Skontaktuj się z nami e-mail. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. tel:32 462 33 90 lub 607 372 444  Dział sprzedaży: 785 039 001

Inwestycja

Oryginalny architektonicznie, trzy kondygnacyjny apartamentowiec z jedynym w Cieszynie parkingiem podziemnym i windą oraz optymalną lokalizacją w centrum Cieszyna, to główne zalety nowego apartamentowca. Funkcjonalne rozwiązania we wnętrzach pozytywnie zaskoczą nawet najbardziej wymagających klientów. Nowa inwestycja DOMBUD-Invest sp. z o.o. znajduje się przy ulicy Bucewicza.

Bliskość pawilonów handlowych pozwoli na szybkie załatwienie codziennych zakupów, a doskonale rozwinięty węzeł komunikacyjny umożliwi sprawne przedostanie się do centrum miasta. W odległości 50 m znajduje się przystanek autobusowy linii nr.5. Dodatkowo w okolicy apartamentowca znajdują się obiekty użyteczności publicznej takie jak szkoła podstawowa nr. 2, dwa przedszkola oraz żłobek. Bez wątpienia tereny zielone znajdujące się w pobliżu inwestycji kusić będą entuzjastów porannego joggingu. Łyk świeżego powietrza doskonale wpłynie na humor i samopoczucie. Pod apartamentowcem znajduje się garaż podziemny przeznaczony łącznie dla 28 samochodów oraz 9 komórek lokatorskich. 

Galeria

Lokalizacja apartamentowca